Facebook
Twitter

Hostia

Na ATE days 2014 stretneš veľa zaujímavých ľudí, ako napríklad:

 

Ivan Jakeš

Ivana netreba nijako zvlášť predstavovať.Je to jeden z najznámejších slovenských športovcov o čom svedčí aj 6. miesto v ankete Športovec roka 2013. Ivan sa postaral aj o najväčší úspech slovákov na dakare - 4. miesto Rely Dakar 2013. Okrem Dakaru má za sebou niekoľkonásobná účasť na Šesťdennej, Majstrovstvá v motokrosse, Majstrovstvá v ENDURO, CROSS COUNTRY preteky a naďalej aktívne preteká.
jakes

 

Jaroslav Katriňák 

 

3273.3 Ako jazdec SLOVNAFT Environ Servis Moto  Teamu dosiahol Jaro najväčšie  medzinárodné  úspechy vo svojej kariére,  medzi ktoré  nepochybne patrí pozícia  najlepšieho netovárenského jazdca na  Rely Dakar 2007  či absolútne prvenstvo na  Rely Transorientale 2008. Na najdlhšej  rely sveta –&nbsp Transorientale 2008 z  Petrohradu do Pekingu – Jaro Katriňák  skompletizoval svoju zbierku  najcennejších trofejí a dosiahol tak vrchol  svojej kariéry. Vyše desaťtisíc  kilometrovú trať zdolal s najlepším časom  nielen spomedzi motocyklov, ale aj áut a kamiónov a stal sa historicky prvým absolútnym víťazom rely Transorientale.

 

Dominika Gawliczková: 
  

“Dominika Gawliczková (* 22. srpna 1992) projela na malých motorkách 18 zemí Evropy. Začala jezdit na motorce ve 13 letech a o 3 roky později vyrazila na první výlet v jedné stopě za hranice ČR. V 19 letech se vydala poprvé úplně sama na španělské motorce o objemu 125 ccm do Španělska a Portugalska na cestu dlouhou 9 840 km, která trvala 35 dní.
Od roku 2013 jezdí na Yamaze Tricker 250, se kterou ve svých 20 letech podnikla cestu sama na sever Evropy přes 10 zemí, kdy najela přes 10 000 km.
Momentálně pořádá přednášky ze svých cest a v létě se chystá na velkou cestu až k hranicím Číny do Kyrgyzstánu.”

Zdroj: facebook.com

 

dominika

Marek Slobodník:

 

 

Marek Slobodnik

Mladý cestovateľ, ktorý na starom pionieri prebrázdil toľko štátov, koľko mnohí z nás nenavštívili ani na aute:) A na starej Jawe dal dokonca celú komplet Južnú Ameriku. S filmom o "pionierskej" ceste k Aralu vyhral 1. miesto na Medzinárodnom festivale motorkárskych filmov v Ružomberku. Tohto usmievavého človiečika budete môcť sami vyspovedať a presvedčiť sa, že cestovať nemusia iba dobre vybavení motorkári, že stačí vôľa a tam je aj cesta.